Przemysłowy Instytut Maszyn Rolniczych w Poznaniu

Michał Maleszka, Konstruktor

Jako uczestnik konferencji organizowanej przez IFM ELECTRONIC odniosłem bardzo pozytywne wrażenie.

Equimo

Wojciech Grzegorz Łączkowski

Z przyjemnością informujemy, że w dniach 6-7 października 2016 r. braliśmy udział w szkoleniu « Wiedza i doświadczenie » organizowanym przez IFM. Jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z poziomu merytorycznego tego spotkania jak i ze sposobu jego organizacji.

ZPS Sp. z o.o.

Zdzisław Skulski

„Miejsce organizacji konferencji bardzo nam odpowiadało ze względu na małą odległość od naszej firmy, jakość i położenie hotelu było dodatkowym atutem. Podział konferencji na grupy tematyczne również odpowiadało nam, ponieważ mogliśmy się podzielić grupami (było nas dwóch) by zapoznać się z całością prezentowanych tematów. Przekazaną wiedzę popartą później naszym praktycznym działaniem również wysoko oceniam.”

HYDROMEGA Sp. z o.o

Michał Ryżejno

„Konferencja była merytorycznie ciekawa (a to trudne, bo różniła się zakresem od poprzedniej), profesjonalnie poprowadzona i dała wgląd w nowinki IFM, które już z powodzeniem stosuję! Była okazją do spotkania profesjonalistów i wymiany osobistych doświadczeń w miłej atmosferze. Podpisywanie jako "Hydromega" jest dyskusyjne, ponieważ uczestniczyłem bez wsparcia firmy, ale nie stanowi problemu jeśli potrzebne. Jeszcze raz dziękuję i liczę na zaproszenie w przyszłości.”

Equimo

Sławomir Turowski

„Z przyjemnością informujemy, że w dniach 6-7 października 2016 r. braliśmy udział w szkoleniu « Wiedza i doświadczenie » organizowanym przez IFM. Jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z poziomu merytorycznego tego spotkania jak i ze sposobu jego organizacji. Prowadzone przez pracowników IFM wykłady oraz późniejsze warsztaty praktyczne bardzo przybliżyły nam temat szkolenia. Z całą pewnością wykorzystamy pozyskaną wiedzę w naszej pracy i z przyjemnością będziemy nadal dokonywać zakupów w IFM, ponieważ uważamy tą firmę za solidnego i pewnego partnera.”

Aebi Schmidt Polska

Mariusz Kosela, Marcin Gajda, Paweł Zapała, Szymon Jarząbek

„Dziękujemy za możliwość udziału w konferencji oraz przesyłamy opinię: Szkolenie zorganizowane było w sposób profesjonalny. Zarówno program szkolenia jak i przedstawione w nim zagadnienia obejmowały szeroki zakres wiedzy z dziedziny sterowników mobilnych oraz sieci CAN. Ćwiczenia praktyczne pozwoliły poznać możliwości, jakie dają nam sterowniki IFM oraz środowisko oprogramowania (CodeSys). Miłym punktem wydarzenia było wieczorne spotkanie, gdzie można było w luźnej atmosferze wymienić doświadczenia z przedstawicielami różnych firm.”