Jakość
„Made in Germany”

Jeden ze światowych liderów w branży automatyki przemysłowej. Z małej rodzinnej firmy duże międzynarodowe przedsiębiorstwo, które dzisiaj zatrudnia ponad 6500 pracowników w ponad 70 krajach na całym świecie, rozwija i sprzedaje rozwiązania dla ponad 100.000 klientów z różnych branż. Właściciel ponad 400 patentów, od 14 lat również w Polsce.

Sprzedaż produktów

Fachowe doradztwo

Serwis gwarancyjny

Szkolenia

„designed and made in Poland”

Tworzona na początku przez zaledwie 4 osoby firma córka zatrudnia dziś ponad 25 pracowników i stale rozwija się na polskim rynku automatyki przemysłowej. ifm electronic w Polsce to nie jedynie sprzedaż produktów, ale także fachowe doradztwo, serwis gwarancyjny oraz szkolenia dostosowane do potrzeb naszych klientów.

Zwycięzca wielu prestiżowych nagród, oferujący rozwiązania standardowe, ale również specyficzne, dostosowane do potrzeb najbardziej wymagających odbiorców.

„ifm - close to you!”

ifm electronic sp. z o.o. to młode, nowoczesne i prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo. Inwestycje w rozwój pracowników gwarantują klientom fachowe doradztwo i obsługę na najwyższym poziomie, a udział w wielu branżowych imprezach i targach gwarantuje stałe bycie na czasie z najnowszymi technologiami z zakresu automatyki przemysłowej. Wszystko po to, by klienci mogli otrzymać najlepsze produkty i cieszyć się najlepszą możliwą obsługą. ifm – close to you!