Niemiecka precyzja
globalny zasięg

ifm electronic, które swoją działalność rozpoczynało jako niewielka rodzinna firma, aktualnie stanowi świetnie prosperujące przedsiębiorstwo o międzynarodowym zasięgu, zatrudniające ponad 8750 osób w 165 krajach. Ten światowy lider w branży automatyki przemysłowej projektuje oraz dostarcza innowacyjne rozwiązania dla ponad 155.000 klientów z różnorodnych sektorów. O wyjątkowości oferty tej spółki świadczy również fakt, iż uzyskała ona aż ponad 1200 tak zwanych aktywnych patentów.

Sprzedaż produktów

Fachowe doradztwo

Serwis gwarancyjny

Szkolenia

Polska przedsiębiorczość, międzynarodowy sukces

Z początku tworzony przez zaledwie 4 osoby zespół, polski oddział przedsiębiorstwa obecnie zatrudnia ponad 35 osób, od 20 lat rozwijając swoją działalność na krajowym rynku automatyki przemysłowej. ifm electronic w Polsce to więcej niż sprzedaż - to również profesjonalne konsultacje, obsługa gwarancyjna i szkolenia dostosowane do wymagań klientów.

Zwycięzca wielu prestiżowych nagród, oferujący rozwiązania standardowe, ale również specyficzne, dostosowane do potrzeb najbardziej wymagających odbiorców.

ifm - technologia dla przemysłu

ifm electronic sp. z o.o. to młode, innowacyjne i nieustannie rozwijające się przedsiębiorstwo. Inwestując w stały rozwój zespołu, firma jest w stanie zapewnić klientom konsultacje i obsługę na najwyższym poziomie. Dodatkowo, dzięki aktywnemu udziałowi w branżowych wydarzeniach i targach, ifm electronic poznaje, a następnie korzysta w praktyce z najnowszych osiągnięć w dziedzinie automatyki przemysłowej na bieżąco. Działania te realizowane są z myślą o dostarczaniu partnerom biznesowym wyłącznie najlepszych produktów i usług.